ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ-ВС: online
Замовити callback

Кошик порожній!

Повернення товару

Повернення товару належної якості протягом 14 днів

Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». У період 14 днів, не рахуючи дня покупки, можна оформити повернення товару за умови:

  • товар не був у експлуатації;
  • збережені всі пломби і ярлики;
  • цілісність комплекту і упаковки не порушена;
  • збережений гарантійний талон і документ, що підтверджує оплату;
  • він не потрапляє до переліку товарів належної якості, повернення яких обмежений рішенням Кабінету Міністрів України (постанова від 19 березня 1994 року № 172)

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ПРОТЯГОМ ВСТАНОВЛЕНОГО ТЕРМІНУ ГАРАНТІЇ

Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». У період встановленого виробником терміну гарантії Ви можете повернути нам товар при таких умовах: наявність документа від уповноваженого виробником сервісного центру, де вказано, що дефект є істотним (товар неналежної якості); збережений гарантійний талон і документ, що підтверджує оплату; цілісність комплекту не порушена.

Будь ласка, заповніть форму запиту на повернення товару.

терміни повернення

Повернення можливе протягом 14 днів після отримання (для товарів належної якості).

Зворотній доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Наш інтернет-магазин надає можливість повернення або обміну товару в разі, якщо він вас не влаштував з тих чи інших причин. Для того щоб здійснити повернення або обмін товару вам потрібно зв'язатися з менеджером нашого інтернет-магазину на протязі 14 днів з моменту отримання замовлення і повідомити про необхідність повернення або обміну товару. Відшкодування його вартості здійснюється на банківську карту клієнта після перевірки товару нашими співробітниками.

ВАЖЛИВО! Всі лакофарбові матеріали, що відправляються із заводу, піддаються процедурі зовнішнього контролю і СТРАХУЮТЬСЯ на повну вартість компанією-перевізником! У разі виявлення псування або пошкодження товару, перевізник відшкодовує 100% від суми завданих збитків. Для отримання компенсації Вам необхідно не забирати посилку та написати в офісі кур'єрської служби заяву на відшкодування збитків. Після чого транспортна компанія виплатить Вам компенсацію.
Якщо товар містив в собі заводські недоліки, повернення або обмін товару здійснюється за рахунок нашого інтернет-магазину.

Якщо ви відмовляєтеся від товару через (не сподобався колір, не влаштувала форма, запах, не ті тактильні відчуття) транспортні витрати ви берете на себе. Перед покупкою товару ознайомлюється з самим товаром, його комплектацією, доступними квітами, модифікаціями. Уважно перевіряйте товар при отриманні на пошті.

Повернути або обміняти товар можна за наступними адресами:
- Україна, м. Київ, вул. Фьодорова 21а, Київська область.
- Україна, м. Харків, вул Єнакієвська 16, Харківська область.

Наші консультанти з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання. Будемо раді якщо ваш вибір зупиниться на нашому інтернет-магазині. Приємних покупок.